KURTKÖY

Anadolu Yakasının Yeni Trendi

KURTKÖY

İstanbul Anadolu yakası, ulaşım ve servis hacimleri açısından gelişmiş bir kentsel altyapıya sahiptir…

Finans Merkezi’nin Anadolu yakasına yapılacak olması, iş hacminin Avrupa yakasından Anadolu yakasınakaymasının en büyük göstergesidir.

Büyük yatırımlarla güçlenip gelişmekte olan Kurtköy, Anadolu yakasının en düzgün şehirleşen yerleşim alanıolmakla beraber değeri gün geçtikçe artmaktadır.

AirPort PLAZA Kurtköy, İleri Teknoloji Endüstri Parkı (TEKNOPARK) ve Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı bitişiğinde yer almaktadır.

Çok kıymetli bir alanda kurulmakta olan Teknopark İstanbul, Sabiha Gökçen Uluslararası Havaalanı ve İTEP sahasının barındırdığı diğer cazibe unsurları ile bölge oldukça önemli bir gelişme potansiyeline sahiptir.

Bölgenin değeri gün geçtikçe artmakla beraber, TEM ve E5 (D100) otoyolun yakınlığı,ayrıca bölgenin Asya ve Avrupa’yı birbirine bağlayacak olan Marmaray metro hattı ile  entegre olacak olması bölgenin ulaşım hacmini arttırıcı özelliklerdir.İstanbul’un yoğun trafiğinden kaçma arzusundaki şirketlere zaman ve maliyet avantajı sunan AirPort PLAZA Kurtköy bu yönüyle ön plana çıkmaktadır.

FacebookTwitter