AKILLI BİNA

AirPort PLAZA Kurtköy’de merkezi mekanik, elektrik ve güvenlik sistemleri, elektronik bina otomasyon sistemleri ile 24 saat izlenecek vekontrol edilecektir. Böylece arıza tespiti ve müdahalesi en hızlı şekilde yapılacak, ofislerin verimliliğinde herhangi bir düşüşeizin verilmeyecektir. Isıtma ve soğutma her kata eşit uzaklıktan gerçekleştirilecek ve performans düşüklükleri yaşanmayacaktır.

Asansörler

Asansör bekleme süresi AirPort PLAZA Kurtköy’de 1,6 m/s hızlı asansör sistemi ile minimize edilmiştir.  5+2 asansörden oluşan bu üstünlük çalışanların, ofis verimliliğini arttırmaktadır.

Hızlı İnternet ve Uydu Yayını

Ortak alanlarda Wi-Fi, ofislerde fiber optik internet ve uydu yayın altyapısı ile dünyaya kesintisiz bağlantı sunulmaktadır. Bina içerisinde her bağımsız bölüme 25 telefon hattı düşmektedir.

Kesintisiz Elektrik ve Su

Elektrik kesintilerine karşı AirPort PLAZA Kurtköy, tüm sistemi birebir besleyen çok güçlü bir jeneratör altyapısına sahiptir. Su kesintilerine karşı su depoları yoğun dönemlerde 2-3 gün, normalde 4-5 günlük ihtiyacı karşılayabilecek kapasitededir.

Her Açıdan Eksiksiz Güvenlik

7/24 Profesyonel güvenlik hizmeti ve elektronik güvenlik sistemleri, bina içi ve dışında eksiksiz bir güvenlik hizmeti sağlamaktadır. Yangın güvenliği Türkiye yangın yönetmeliğine uygun olacaktır. Binanın tamamında en güvenli sistem olan sulu otomatik söndürme sistemi, duman tahliye tesisatı, tüm yangın merdivenlerinde ve asansörlerinde pozitif basınçlandırma yer alacaktir.AirPort PLAZA Kurtköy, en son deprem yönetmeliklerine uygun olarak, üstün teknolojilerle inşa edilmekte ve her aşamada kontrol edilmektedir. Deprem anında da otomasyon sistemleri devreye girerek binanın ve bina kullanıcılarının güvenliğini sağlayacaktır.

FacebookTwitter